ul. Kraska 57, 18-400 Łomża
509 670 607 biuro@oknobest.pl

Integra System

System uszczelnień okiennych Integra to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie pozwalające zamontować okna i drzwi w sposób zapewniający ich szczelność przez wiele lat. Składa się on z szeregu taśm wykonanych z najlepszej jakości materiałów, które można wymiennie stosować w zależności od konstrukcji otworu okiennego lub drzwiowego.

 

 
Taśmy Integra System są laminatami, stworzonymi na bazie włóknin polipropylenowych lub poliestrowych w połączeniu ze specjalną membraną gwarantującą odpowiednią wartość sd. Współczynnik Sd określa paroprzepuszczalność membrany a odpowiednie dobranie materiałów o zalecanych wartościach pozwala na wykonanie połączenie zgodnie z fundamentalną zasadą: szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz.

Wszystkie folie Integra System wyposażone są w taśmę samoprzylepną ze specjalnym Finger Liftem, który ułatwia aplikację foli na budowie, takie rozwiązanie zostało wprowadzone dzięki ciągłej współpracy z wykonawcami i było odpowiedzią na ich potrzeby. Opcjonalnie taśmy Integra System mogą być wyposażone we wstęgę butylu, za pomocą której odbywa się montaż do ściany, co eliminuje lub w niektórych przypadkach ogranicza potrzebę stosowania kleju montażowego.
Projekt i wykonanie art-MEDIA / Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności