INTEGRA SYSTEM

INTEGRA SYSTEM

System uszczelnień okiennych Integra to nowoczesne i uniwersalne rozwiązanie pozwalające zamontować okna i drzwi w sposób zapewniający ich szczelność przez wiele lat. Składa się on z szeregu taśm wykonanych z najlepszej jakości materiałów, które można wymiennie stosować w zależności od konstrukcji otworu okiennego lub drzwiowego.
 

ikona_pdfPobierz folder z ofertą Integra w pdf (pobierz…)

 

Stosowanie Integra System minimalizuje powstawanie mostków termicznych oraz chroni połączenie okno – mur przed niekontrolowanym przepływem powietrza jednocześnie zabezpieczając je przed zawilgoceniem co w znaczny sposób wydłuża żywotność połączenia i bezproblemowe funkcjonowanie stolarki przez wiele lat.
Taśmy Integra System są laminatami, stworzonymi na bazie włóknin polipropylenowych lub poliestrowych w połączeniu ze specjalną membraną gwarantującą odpowiednią wartość sd. Współczynnik Sd określa paroprzepuszczalność membrany a odpowiednie dobranie materiałów o zalecanych wartościach pozwala na wykonanie połączenie zgodnie z fundamentalną zasadą: szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz.
Wszystkie folie Integra System wyposażone są w taśmę samoprzylepną ze specjalnym Finger Liftem, który ułatwia aplikację foli na budowie, takie rozwiązanie zostało wprowadzone dzięki ciągłej współpracy z wykonawcami i było odpowiedzią na ich potrzeby. Opcjonalnie taśmy Integra System mogą być wyposażone we wstęgę butylu, za pomocą której odbywa się montaż do ściany, co eliminuje lub w niektórych przypadkach ogranicza potrzebę stosowania kleju montażowego.